Groen Kortrijk

Het spreekt voor zich dat Jong Groen Kortrijk niet op zichzelf zal deelnemen aan de gemeenteraadsverkiezingen van oktober. 11 Jong groen kandidaten staan op de lijst van Groen. Wie zin heeft om zich te verdiepen in de standpunten van Groen kan het programma van Groen Kortrijk hier lezen. De volledige lijst met Groen kandidaten kan je hier raadplegen.

Voor meer info over Groen Kortrijk kan je terecht op www.groenkortrijk.be 

Andere Boeiende links:

Groen www.groen.be

Groen West-Vlaanderen: http://www.groenwestvlaanderen.be/

Bart Caron: www.bartcaron.be (onze lijsttrekker! en Vlaams Parlementslid)

Matti Vandemaele: www.mattivandemaele.wordpress.com

Maarten Devos: www.maartendevos.wordpress.com

Dries Verhauwaert: www.driesverhauwaert.wordpress.com

Wouter Devriendt: www.wouterdevriendt.be (West-Vlaams federaal kamerlid voor Groen)

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s